Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kako pronaći pravu curu za sebe  (Read 2209 times)
Seduce Artist
Faca u gradu

« on: May 25, 2012, 15:10:02 »

U životu ste imali mnogo cura al sad ste trenutno slobodni .Kako izabrat pravu curu koja pritom nije kriva i koja nema predasude o tebi ,koja je dobra u duši.
mashaka
Mali još raste
**

« Reply #1 on: May 25, 2012, 16:40:34 »

pa to je lahko  Cheesy kreneš redom, ona koja ti se svidi to je ona prava  Grin
Steel
Crew member
PUA i pol!
*

« Reply #2 on: May 25, 2012, 16:53:04 »

U životu ste imali mnogo cura al sad ste trenutno slobodni .Kako izabrat pravu curu koja pritom nije kriva i koja nema predasude o tebi ,koja je dobra u duši.

Pa ako misliš bit u vezi odredi šta tražiš kod cure, i kad je bolje upoznaš i vidiš koje osobine posjeduje odluči jeli prava ili nije, ne može ti niko reć kakva je to cura s kojom trebaš bit

Baybe.....with the power of the STEEL, Dreamland will reveal Wink
"Nije bitno u šta vjeruješ, nego koliko jako vjeruješ"
"Život je simfonija za one koji znaju slušat, a zaglušujuća buka za one koji ne znaju"
Tik-Tak otkucava kazaljka na satu, ostaje ti sve manje vremena, ZAPAMTI DA NISI OVDE VJEČNO
Seduce Artist
Faca u gradu

« Reply #3 on: May 25, 2012, 16:59:07 »

Da ,kad se upozna cura koja ti se sviđa i kad je upoznaš onda vidiš kakva je cura.Bit ove rasprave nije da ti netko odredi skim češ biti nego kako ste vi prepoznali pravu curu za vas..
Steel
Crew member
PUA i pol!
*

« Reply #4 on: May 25, 2012, 18:08:57 »

Da ,kad se upozna cura koja ti se sviđa i kad je upoznaš onda vidiš kakva je cura.Bit ove rasprave nije da ti netko odredi skim češ biti nego kako ste vi prepoznali pravu curu za vas..

Z.Sa, odgovorio sam ti na pitanje u prethodnom postu. Ako ti tražiš curu koja je po karakteru avanturistica, vesela, otvorena, zna kuhat, zna plesat.... itd šta ti je već bitno. I vidiš da ta cura ispunjava sve tvoje kriterije ili barem većinu, vidiš da ti je ugodno u njenom društvu i da se dobro slažete.
E pa to je ta cura, ne postoji samo jedna PRAVA kojoj na čelu piše "JA SAM TA" , nego postoji samo određen broj cura koje ti odgovaraju više ili manje  Smiley
Ako je tvoje pitanje osobno kako je ko prepoznao curu za njega moj odgovor je gore naveden, prema karakteristikama koje sam u tom trenutku tražio.
« Last Edit: May 25, 2012, 18:14:11 by Steel » Logged

Baybe.....with the power of the STEEL, Dreamland will reveal Wink
"Nije bitno u šta vjeruješ, nego koliko jako vjeruješ"
"Život je simfonija za one koji znaju slušat, a zaglušujuća buka za one koji ne znaju"
Tik-Tak otkucava kazaljka na satu, ostaje ti sve manje vremena, ZAPAMTI DA NISI OVDE VJEČNO
Lawliet
Guest
« Reply #5 on: May 25, 2012, 18:41:42 »

Bit rasprave? Nema ovde rasprave jer se o ukusima ne raspravlja.
Steel ti je lijepo rekao i ja se slažem. Po meni nema smisla razbijat glavu sa ovakvim pitanjima, sam vidiš jel dovoljno vrijedna da ti bude cura ili ne? Ja se ne želim dat svakog lapači, jer sam nagrada i privilegija. Pazi kome se daješ.
Seduce Artist
Faca u gradu

« Reply #6 on: May 25, 2012, 20:18:04 »

Steel Slažem se s tobom,takav tip cure šta si opisao je pravi odabir ...
Runlax
Crew member
Faca u gradu
*

« Reply #7 on: May 26, 2012, 12:02:55 »

kad si u interakciji s njom, fino se drzis svojih kriterija i stavova, te ako postuje vecinu njih onda znas da je oke i onda mozs uc u vezu i lagano radit na tome da i ovih par stvari poslozis i to je to... jer danas tesko da ces nac neku s kojom se bas u svemu slazes.. ako je nadjes, zeni je! Cheesy

Get laid, not liked!! Wink

Nema žena koje govore "NE"!! Ima samo idiota koji postavljaju kriva pitanja...
Seduce Artist
Faca u gradu

« Reply #8 on: May 26, 2012, 12:23:22 »

Da istina miha danas su takva vremena gdje je teško i pravu naći .Postojala je jedna bivša najbolja frendica za koju sam mislio da je ona prava za mene pa je pokazala svoje lice i jednostavno sam to prekrižio...
Tidus
Mali još raste
**

« Reply #9 on: May 26, 2012, 13:08:27 »

Prava cura za tebe je ona koju ces stalno htjet vidjet, veselit se druzenju snjom, pricanju, zajebanciji, ljubljenju, pipkanju i cemu god...ona pred kojom si opusten i koja te prihvaca i razumije. sad kakva je ona po osobnosti i sto voli u zivotu, manje bitna stvar. moze pomoc ako ste slicni, ali uglavnom ne mora se radit o tome, osim ako ste preveliki ekstremi. to moze bit zabavno na pocetku, ali s vremenom ces shvatit da takva cura nije prava za tebe. ako ti volis skijanje,a ona svirat gitaru moze bit puno bolje nego da oboje volite skijanje ukoliko ti nije zabavno snjom i kalkuliras kad ces ju vidjet ili razmisljas bi li se isao nac snjom ili radije pogledo seriju doma....ali kako sma vec i rekao, pazi da se ne radi o ekstremu sa kojim nemas skoro nikakvih poveznica.
ako imas nekoga oko koga se dvumis je li prava ili ne, dobra je i sljedeca stvar..napravi popis pluseva i minuseva pa sto prevagne. mozda glupo zvuci, al meni je pomoglo. naravno, bitno je da si iskren i da dobro razmislis.
Seduce Artist
Faca u gradu

« Reply #10 on: May 26, 2012, 14:26:51 »

E to je opis prave cure,al danas je manje takvih cura al uvijek može naić neka takva ,po tom opisu s takvom curom bio biš sretan .Mi normalni muškarci mislim da zaslužimo takvu curu..
Seduce Artist
Faca u gradu

« Reply #11 on: August 19, 2012, 17:22:16 »

Prava cura za tebe je ona koju ces stalno htjet vidjet, veselit se druzenju snjom, pricanju, zajebanciji, ljubljenju, pipkanju i cemu god...ona pred kojom si opusten i koja te prihvaca i razumije. sad kakva je ona po osobnosti i sto voli u zivotu, manje bitna stvar. moze pomoc ako ste slicni, ali uglavnom ne mora se radit o tome, osim ako ste preveliki ekstremi. to moze bit zabavno na pocetku, ali s vremenom ces shvatit da takva cura nije prava za tebe. ako ti volis skijanje,a ona svirat gitaru moze bit puno bolje nego da oboje volite skijanje ukoliko ti nije zabavno snjom i kalkuliras kad ces ju vidjet ili razmisljas bi li se isao nac snjom ili radije pogledo seriju doma....ali kako sma vec i rekao, pazi da se ne radi o ekstremu sa kojim nemas skoro nikakvih poveznica.
ako imas nekoga oko koga se dvumis je li prava ili ne, dobra je i sljedeca stvar..napravi popis pluseva i minuseva pa sto prevagne. mozda glupo zvuci, al meni je pomoglo. naravno, bitno je da si iskren i da dobro razmislis.

To je dobar opis cure,ja takvu još nisam našao.
maestro
Faca u gradu

« Reply #12 on: August 19, 2012, 20:58:45 »

Živi svoj život, budi ono što jesi, teži napretku u svakom pogledu i sebe stavi na prvo mjesto...uletavaj komadima, pričaj s njima, upoznaj ih što više...

Kada ovaj gornji dio posložiš kako treba, znati ćeš kad kada naiđeš na ono pravu!

Ti ćeš biti sebi broj 1 u svom životu (nećeš tražiti zamjenu za to u drugim osobama) i jednostavno kada naiđeš na onu pravu, koja zavređuje tvoje vrijeme, tada ćeš jednostavno uočiti da je to osoba koja zavređuje tvoje vrijeme i energiju!

To je osoba koja će ti energiju koju uložiš u nju vratiti duplo, koja drži do tebe, poštuje te, cijeni, uvažava i ti jednostavno uživaš u njenom društvu, kao ona u tvom!

Kada čovjek naiđe na takvu osobu, to se onda osjeti...dogodi se klik u glavi kada znaš da je to - TO!

Najlakši način za pronaći takvu osobu je postati nešto više, želiti više i vjerovati da zaslužuješ najviše!

..you just can`t beat the person who never gives up..

You don’t have to prove anything to anybody, including yourself.

Više ne odgovaram na PM osobama koje nemaju napisan field report ili bilo šta tog tipa u čemu se jasno može vidjeti da prilaze curama i da se aktivno guraju van zone comforta!
Seduce Artist
Faca u gradu

« Reply #13 on: August 20, 2012, 12:56:05 »

Živi svoj život, budi ono što jesi, teži napretku u svakom pogledu i sebe stavi na prvo mjesto...uletavaj komadima, pričaj s njima, upoznaj ih što više...

Kada ovaj gornji dio posložiš kako treba, znati ćeš kad kada naiđeš na ono pravu!

Ti ćeš biti sebi broj 1 u svom životu (nećeš tražiti zamjenu za to u drugim osobama) i jednostavno kada naiđeš na onu pravu, koja zavređuje tvoje vrijeme, tada ćeš jednostavno uočiti da je to osoba koja zavređuje tvoje vrijeme i energiju!

To je osoba koja će ti energiju koju uložiš u nju vratiti duplo, koja drži do tebe, poštuje te, cijeni, uvažava i ti jednostavno uživaš u njenom društvu, kao ona u tvom!

Kada čovjek naiđe na takvu osobu, to se onda osjeti...dogodi se klik u glavi kada znaš da je to - TO!

Najlakši način za pronaći takvu osobu je postati nešto više, želiti više i vjerovati da zaslužuješ najviše!
  Imao sam ove godine par uleta i zbario sam 1 curu.Mislio sam za jednu curu da je prava,znamo se 6 i nešto godina i nakraju sam dobio lažnu nadu al više snjom ne prićam.Da definitivno čovjek zna kad je cura ona prava za nas.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: